Чистка дивану Київ. Хімчистка дивану.

Дивани — невід’ємна частина інтер’єру.

Диван — це невід’ємна частина інтер’єру кімнати. Але за диванами, як і за іншими речами необхідно доглядати. Вони вимагають не меншої уваги, ніж повсякденні речі. Чистка дивану Київ можна замовити у нас https://clean24.com.ua Телефонуйте !З багатьма траплялося таке, що на диван був вилитий сік, або собака після вулиці вляглася на нього поспати. Досить неприємна ситуація. Але з неї можна вийти декількома способами. Один із способів — це провести хімчистку дивана. Від складних плям і забруднень врятувати може тільки вона. Навіть якщо на диван було пролито йод або зеленка. Коштує така операція не дорожче нового дивана.Чистка дивану КиївУ будьякому випадку — після кожного забруднення викидати диван, м’яко кажучи, не розумно. Якщо вже з’явилася пляма на дивані, то затягувати з цим не варто, так як рідина може вбратися назавжди. Як правило, є кілька способів хімчистки. Один з них — зняття обшивки.Читать далее

Клінінг для приватних будинків і квартир Київ

Прибирання в будинку

Прибирання

Прибирання в будинку проводиться щодня.Як не крути, а необхідність підтримувати чистоту існує постійно: помити посуд, протерти підлогу в передпокої, де наслідили брудним взуттям, прибрати з обіднього столу — це робиться навіть кілька разів в день і клінінгова компанія до такого наведення порядку не має ніякого відношення.В яких ситуаціях приватним особам необхідний клінінг?
Прибирання в будинку
Читать далее

Оператор професійного прибиран

Оператор професійного прибирання

Прибирання приміщень

Здавалося б, що може бути простіше, ніж прибирання приміщень. Згідно стереотипу, прибиральниця — це бабуся «божий одуванчик» зі шваброю і ганчіркою. У нашій свідомості прибирання була і залишається, мабуть, самим некваліфікованою працею.

 Клінінг

Однак, з приходом на ринок послуг такого поняття, як «клінінг», ситуація почала змінюватися. Будь-яка клінінгова компанія заявляє, що нею здійснюється професійне прибирання приміщень, а, отже, працювати в ній повинні теж професіонали. Так з’явилася нова спеціальність «оператор професійного прибирання».

Оператор професійного прибиран

Читать далее

Прибирання офісів, торгових площ, салонів краси Київ і область. Хімчистку Ковров

Прибирання офісів, торгових площ, салонів краси.

Клінінгова «Clean24» надає послуги з прибирання офісів, магазинів, кухонь в ресторанах, будинків, котеджів, квартир та інших приміщень в Київі.
Доручивши дбаю про чистоту і порядок клінінгової компанії «Clean24 », Ви знімаєте з себе ряд завдань. І дійсно нехай прибиранням займаються професіонали!
Ми підберемо зручний саме для Вашого офісу графік прибирань і включимо необхідний перелік клінінгових послуг, які не тільки спростять питання, пов’язані безпосередньо з прибиранням офісного приміщення, магазину, салону краси, а й дадуть Вам можливість не думати про закупівлі інвентарю та миючих засобів, про зміст штату прибиральників під Вашим керівництвом — всі питання з клінінгу вирішимо Ми.
Хімчистку Ковров
Читать далее

Клінінг — розумна економія

Клінінг — розумна економія

Навіщо витрачати гроші на послуги клінінгових компаній, якщо генеральне прибирання можна зробити і самостійно? Такі міркування все ще існують серед наших людей, але ті, хто хоч раз побачив, що таке професійне прибирання, знають: клінінгова компанія відпрацьовує свої гроші на всі 100%.Генеральне прибирання Київ
Читать далее

Клінінг — не просте прибирання.Клінінг в Київі

Клінінг — це не просто прибирання

Клінінг — це відносно новий вид послуг для нашого ринку. Саме слово походить від англійського Cleaning, яке перекладається «прибирати», «чистити». У розумінні обивателя клінінг — це генеральне прибирання. Але це занадто спрощене визначення. Більш точно можна сказати, що клінінг — це професійне прибирання. Багато хто вважає, що термін «професійна» використовується виключно для надання важливості, служить своєрідним маркетинговим ходом. Але будь-яка клінінгова компанія може пояснити, що звичайна генеральне прибирання і професійне прибирання дуже сильно відрізняються один від одного не тільки назвами, але і специфікою проведення. Це все одно, що порівнювати таксі і вантажоперевезення.
Клінінг
Читать далее

Чистка килимових покриттів і м’яких меблів Київ

Чистка килимових покриттів і м’яких меблів

Відповідно до проведених досліджень, при щоденному прибиранні з килима видаляється всього близько 10-12% пилу і бруду, тому виробники килимових покриттів, рекомендують проводити хімчистку килимів і килимових покриттів не рідше 1-2 разів на рік.

Описвння послуги:

Чистка килимових покриттів Клінінгова компанія «Clean24» використовує різні технології чищення килимів. Перед чищенням проводиться обстеження стану килима, тип його забруднення, походження плям. Дуже важливо встановити матеріал, з якого зроблений килим і його основа (деякі види килимів дають при мокрій хімчистці дуже велику усадку). Крім цього необхідно знати на чому лежить килим (непромокаючий поверхню, вологопоглинаючий основа). Після такого докладного обстеження визначається технологія чищення (мокра, волога, «суха»). Для якісної хімчистки килимового покриття необхідний облік всіх вищевказаних чинників і професійні навички. Читать далее

Прибирання приміщень і квартир парогенератором і гіпоалергенними миючими засобами

Генеральне прибирання квартир парогенератором

У Вас або у Ваших домочадців алергія або малюк в сім’ї?Генеральне прибирання квартир парогенератором — це дезіфекція екологічним способом. Пором можна обробляти будь-які поверхні, починаючи від сантехніки і кухонної плити, і закінчуючи килимом і м’якими меблями!Також спеціально для Вас ми закуповуємо лінійку гіпоалергенних миючих засобів від провідних світових виробників!Наведемо порядок, помиємо підлоги, почистимо килим, виконаємо хімчистку м’яких меблів з користю для Вашого здоров’я — прибирання квартири за гроші виправдовує себе зекономлені часом і порадує якісному прибирання!
 Генеральне прибирання квартир парогенератором
Читать далее

Генеральне прибирання квартир в Київі

Прибирання квартир, котеджів

Кожною справою повинен бути зайнятий професіонал.

Саме тому «Клінінгова компанія Clean24» величезне значення надає досвіду, навичкам і порядності своїх співробітників. Ми регулярно проводимо інструктаж своїх підопічних, розповідаємо і показуємо як правильно прибирати приміщення.
Перед прибиранням приміщення наш менеджер докладно обговорює з Вами, що необхідно прибрати, і крім стандартних робіт, можливо включити пункти необхідні саме Вам.

Читать далее

Прибирання виробничих приміщень Київ

Прибирання виробничих приміщень

Прибирання виробничих приміщень сьогодні стає все більш відомою під іншою назвою Прибирання виробничих приміщень— промисловий клінінг. Сучасна економіка вже немислима без такого фактора, як культура виробництва. І неважливо що виробляє підприємство: будівельні матеріали, запчастини, продукти харчування або хімічні компоненти. Скрізь важлива чистота виробництва, і прибирання цехів — найважливіший елемент виробничої культури.
Однак домогтися максимального ефекту в плані підтримки приміщень в належному санітарно-гігієнічному стані силами штатного складу неможливо. Тут необхідні спеціальні знання, досвід, кваліфікований персонал, якісні чистять склади, сучасна збиральна техніка і пристосування.

Читать далее