Хімчистка підлоги Київ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Хімчистка підлоги Київ

Механізована і хімічне чищення і полірування твердих підлог

Догляд за покриттям для підлоги з каменю вимагає застосування спеціального устаткування і миючих засобів, а також поліролі. Після такої обробки поверхня стає гладкою і чистою.Хімчистка підлоги Київ

Етапи робіт:

1. Спочатку підлоги очищаються від видимих  сухих забруднень. Робиться це за допомогою спеціальних пилососів. В результаті з поверхні видаляється пил і дрібне сміття.

2. Проводиться вологе прибирання з застосуванням професійних миючих складів. З підлоги видаляються всі сліди бруду. На цьому етапі також може проводитися видалення специфічних стійких плям.

3. Далі ми приступаємо власне до полірування. Вона проводиться за допомогою спеціальних шліфувальних машин. На завершальному етапі заходу на поверхню підлоги наноситься спеціальна мастика, завдяки якій в камені закриваються зовнішні пори і він набуває характерного для нових підлогових покриттів дзеркальний блиск.

Крім обробки підлоги, ми також займаємося чищенням і поліруванням басейнів і фонтанів з натурального каменю (мармуру, граніту і т. Д.). У таких випадках використовується той же набір хімічних засобів, а інструменти вибираються в залежності від розмірів об’єкта.

Также интересно

Уборка 24

Цены на уборку Киев

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a reply